KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13835570
nr 1383 5570
Kerstin Hallroth
(1920-1998), Sverige
"Luftstrid". Signerad. Blandteknik, 34x41 cm, yttermått inklusive ram: 52x60 cm
Kerstin Hallroth, svensk bildkonstnär född 1920, död 1998 .
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 mars 2021
kl 20:42:39
100 kr
150 kr
Kerstin Hallroth
Läs mer om Kerstin Hallroth